O WSK 2

Nowa jakość w telekomunikacji

WSK 2 jako operator tworzy nową jakość w telekomunikacji. Nowoczesna infrastruktura, nowatorskie i niestandardowe podejście do projektów realizowanych w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, stanowi o sile i przewadze WSK 2 nad innymi operatorami telekomunikacyjnymi. Wieloletnie doświadczenie oraz szereg zrealizowanych projektów teleinformatycznych pozwoliły firmie na dopracowanie oferty handlowej oraz zabezpieczenie wysokich standardów jakościowych dla oferowanych produktów.

Oferujemy usługi o możliwie najwyższej jakości oraz umiarkowanej cenie, a nasza oferta zawsze jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb Klientów. Zadowolenie Klienta jest priorytetem w naszej działalności. Dbamy, by opłaty instalacyjne i abonamentowe były zawsze konkurencyjne.

Stosując nowoczesne autorskie rozwiązania i sprzęt najlepszych światowych producentów zapewniamy wysoką bezawaryjność naszej sieci. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby w profesjonalny sposób sprostać wszelkim oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W pracę zaangażowani są najlepsi specjaliści.

 

Działamy na rzecz lokalnego społęczeństwa

Jako pierwsi na terenie Wieruszowa i okolicznych miejscowości udostępniliśmy stały nielimitowany dostęp do internetu. W tych czasach gdy jedynym dostępem do Internetu były modemy i płaciło się za każdą minutę połączenia był to nielada wyczyn. Nie było wtedy jeszcze neostrad, netii i połączeń przez komórki. Jako pierwsi używaliśmy profesjonalnych łącz symetrycznych, jako pierwsi stosowaliśmy technologię 5GHz, jako pierwsi stosujemy światłowody. Jesteśmy stąd, działamy na rzecz lokalnego społeczeństwa i zależy nam na rozwoju naszego powiatu i jej mieszkańców.

 

Nasz cel

Celem firmy jest stworzenie Operatora przyjaznego i rozumiejącego potrzeby Abonenta. Jednocześnie pragniemy być postrzegani jako firma realizująca dedykowane nowatorskie projekty teleinformatyczne.

Wszystkim naszym abonentom życzymy udanego otwierania internetowych okien na komputerowy świat!